所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Subcategory | Power Line Filter |
| Packaging | Tray |
| Lead Time | 133 Days |
| Features | Fuse Holder, Switch On/Off Non-Illuminated |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Termination Style | Quick Connect |
| Current | 4A |
| Fuse Drawer | Included |
| Voltage | 250VAC |
| Standard Package | 10 |
| Filter Type | EMI |
| Type | IEC 320-C14 (Male Pins) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Product Category | AC Power Line Filters |
| Current Rating | 6 A / 4 A |
| Voltage Rating | 115 VAC, 250 VAC |
| Series | 862 |
| Mounting Style | Snap In |
| Frequency | 60 Hz |
| Leakage Current | 0.25 mA / 0.45 mA |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Connector Style | IEC 320-C14 (Male Pins) |
| Capacitance,Cx | 0.1μF |
| Capacitance,Cy | 3300pF |
| Current,Leakage | 0.25,0.45mA |
| Current,Rating | 4,6A |
| CutOut,Panel | 1.063×2.6" |
| FilterType | EMI,IEC |
| Gender | Male |
| Inductance | 1.3mH |
| MountMethod | Rear |
| MountingType | Panel |
| NumberofPoles | 1(Fuseholder),2(LineSwitch) |
| Resistance | 2.2Megohms |
| Temperature,Operating | -25to+85°C |
| Thickness,Panel | 0.04-0.07" |
| Voltage,Rating | 115/250VAC |
| MainCategory | Filters - EMI |
| 系列 | 862 |
| 端接样式 | Quick Connect |
| 特性 | Fuse Holder, Switch On/Off Non-Illuminated |
| 保险丝抽屉 | Included |
| 电压 | 250VAC |
| 滤波器类型 | EMI |
| 电流 | 4A |
咨询QQ
热线电话