所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Power Line Filters |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Voltage Rating | 115 VAC, 250 VAC |
| Current Rating | 3 A / 3 A |
| Mounting Style | Screw |
| Filter Type | EMI Filter Multi-Function |
| Frequency | 60 Hz |
| Leakage Current | 0.2 mA / 0.4 mA |
| Series | 883 |
| Subcategory | Power Line Filter |
| Packaging | Tray |
| Lead Time | 133 Days |
| Features | Fuse Holder, Switch, Voltage Selector |
| Mounting Type | Panel Mount, Screw Hole |
| Termination Style | Solder |
| Current | 3A |
| Fuse Drawer | Included |
| Voltage | 250VAC |
| Standard Package | 10 |
| Type | IEC 320-C14 (Male Pins) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Connector Style | IEC 320-C14 (Male Pins) |
咨询QQ
热线电话