所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Subcategory | Power Line Filter |
| Packaging | Tray |
| Lead Time | 133 Days |
| Features | Fuse Holder, Switch, Voltage Selector |
| Mounting Type | Panel Mount, Screw Hole |
| Termination Style | Solder |
| Current | 3A |
| Fuse Drawer | Included |
| Voltage | 250VAC |
| Standard Package | 10 |
| Filter Type | EMI |
| Type | IEC 320-C14 (Male Pins) |
| Other Names | Q444 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Product Category | AC Power Line Filters |
| Current Rating | 3 A / 3 A |
| Voltage Rating | 115 VAC, 250 VAC |
| Series | 883 |
| Mounting Style | Screw |
| Frequency | 60 Hz |
| Leakage Current | 0.2 mA / 0.4 mA |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Connector Style | IEC 320-C14 (Male Pins) |
| Capacitance,Cx | 0.1μF |
| Capacitance,Cy | 2200pF |
| Current,Leakage | 0.2,0.4mA |
| Current,Rating | 3A |
| CutOut,Panel | 28.5×55.9mm |
| FilterType | EMI,IEC |
| Gender | Male |
| Inductance | 2.5mH |
| MountMethod | Rear |
| MountingType | Panel |
| NumberofPoles | 1(Fuseholder),2(LineSwitch) |
| Resistance | 1Megohms |
| Temperature,Operating | -25to+85°C |
| Voltage,Rating | 115/250VAC |
咨询QQ
热线电话