所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Supply Voltage | :120V |
| Lamp Base Type | :Bayonet |
| Bulb Size | :T-2 |
| MSCP | :1200 |
| Average Bulb Life | :5000h |
| Current Rating | :25mA |
| Lead Style | :Bayonet |
| Leaded Process Compatible | :Yes |
| Voltage Rating | :120V |
| Weight (kg) | 0.027 |
| Tariff No. | 00000000 |
咨询QQ
热线电话