integrated device technology (idt)
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 1156-BBGA, FCBGA |
| Supplier Device Package | 1156-FCBGA (35x35) |
| Packaging | Tray |
| Applications | Switch Interfacing |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Standard Package | 1 |
| Interface | PCI Express |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Series | 89HPES48T12 |
| Brand | IDT |
| Height | 2.82 mm |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Width | 35 mm |
| Length | 35 mm |
| RoHS | No |
咨询QQ
热线电话