所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 3D2PAK |
| Type | Switching Diode |
| Configuration | Single |
| Peak Reverse Repetitive Voltage | 400 V |
| Peak Average Forward Current | 8 A |
| Peak Reverse Recovery Time | 60 ns |
| Peak Reverse Current | 10 uA |
| Peak Forward Voltage | 1.3 V |
| Peak Non-Repetitive Surge Current | 100 A |
| Operating Temperature | -65 to 175 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Standard Package | Bulk |
咨询QQ
热线电话