所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Shielding | Shielded |
| Cable Connectors | miniSAS 4i |
| Current - Max/Contact | 0.5A |
| Gender | Male to Male |
| Cable Type | Flat, Twin Axial |
| Wire Gauge | 30 AWG |
| Connector Type | Plug to Plug |
| Color | Silver |
| Length | 3.28' (1.00m) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Standard Package | 1,000 |
| Usage | Internal |
| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Number of Positions | 36 |
| Features | Sidebands on Cable |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话