所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Connector Type | 4POS M12 Circular |
| Cable Type | Pigtail |
| Gender | F |
| Cable Length | 0.305 m |
| Standard Package | Bulk |
| Standard Pack: | 1 |
| Connector Type A | :Circular 5 Position Receptacle |
| Connector Type B | :Free / Stripped End |
| Cable Length - Metric | :304.8mm |
| Cable Length - Imperial | :12" |
| Accessory Type | :Cordset |
| Weight (kg) | 0.018 |
| Tariff No. | 85366910 |
咨询QQ
热线电话