所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Function | Tri-State (Output Enable) |
| Size / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Height | 0.035" (0.90mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Current - Supply (Max) | 15mA |
| Frequency | 13MHz |
| Voltage - Supply | 2.5V |
| Standard Package | 3,000 |
| Output | CMOS |
| Operating Temperature | -10°C ~ 70°C |
| Type | XO (Standard) |
| Package/Case | 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) |
| Product | XO |
| Dimensions | 2 mm W x 2.5 mm L |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Output Format | CMOS |
| Supply Voltage | 2.5 V |
| Minimum Operating Temperature | - 10 C |
| Package / Case | 2.5 mm x 2 mm |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话