所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frequency Stability | ±10ppm |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Load Capacitance | 10pF |
| Operating Mode | Fundamental |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80 Ohm |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Height | 0.020" (0.50mm) |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Frequency | 30MHz |
| Standard Package | 3,000 |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) |
| Type | MHz Crystal |
| Other Names | 887-1482-1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Dimensions | 1.6 mm W x 2 mm L x 0.5 mm H |
| Operating Temperature Range | - 20 C to + 70 C |
| Series | 8Y |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Tolerance | 10 PPM |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Operating Temperature Min | :-20°C |
| Operating Temperature Max | :70°C |
| Crystal Mounting Type | :SMD |
| Crystal Case Type | :- |
| No. of Pins | :4 |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85416000 |
咨询QQ
热线电话