所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Load Capacitance | 12pF |
| Operating Mode | Fundamental |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 100 Ohm |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Height | 0.022" (0.55mm) |
| Size / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Frequency | 25MHz |
| Standard Package | 3,000 |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) |
| Type | MHz Crystal |
咨询QQ
热线电话