所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| メーカ | TXC Corporation |
| RoHS | RoHS 認証 |
| 周波数 | 25 MHz |
| 公差 | 30 PPM |
| 周波数安定性 | 30 PPM |
| 負荷容量 | 18 pF |
| 末端様式 | SMD/SMT |
| パッケージ/ケース | 2.5 mm x 2 mm |
| 動作温度範囲 | - 10 C to + 70 C |
| 寸法 | 2 mm W x 2.5 mm L x 0.55 mm H |
| パッケージ化 | Reel |
| ESR | 100 Ohms |
| シリーズ | 8Z |
| 工場パックの数量 | 3000 |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Load Capacitance | 18pF |
| Operating Mode | Fundamental |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 100 Ohm |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Height | 0.022" (0.55mm) |
| Size / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Frequency | 25MHz |
| Standard Package | 3,000 |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) |
| Type | MHz Crystal |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | 887-1145-1 |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Dimensions | 2 mm W x 2.5 mm L x 0.55 mm H |
| Operating Temperature Range | - 10 C to + 70 C |
| Series | 8Z |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Tolerance | 30 PPM |
| Operating Temperature Min | :-20°C |
| Operating Temperature Max | :70°C |
| Crystal Mounting Type | :SMD |
| Crystal Case Type | :2.5mm x 2mm |
| No. of Pins | :4 |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Weight (kg) | 0.0001 |
| Tariff No. | 85416000 |
咨询QQ
热线电话