所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Voltage Rating V DC | :80V |
| Fuse Current | :160A |
| Auto Blade Fuse Size | :- |
| Blow Characteristic | :- |
| Series | :- |
| SVHC | :No SVHC (19-Dec-2012) |
| Body Length | :32mm |
| Case Material | :Ceramic |
| External Depth | :10mm |
| External Length / Height | :82mm |
| External Width | :22mm |
| Fixing Centres | :60mm |
| Fixing Hole Diameter | :11mm |
| Weight (kg) | 0.018 |
| Tariff No. | 85361010 |
咨询QQ
热线电话