所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Shield Coverage | 95% |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Cable Type | Coaxial |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.242" (6.15mm) |
| Standard Package | 1 |
| Wire Gauge | 22 AWG (0.32mm²) |
| Shield Material | Copper, Bare |
| Shield Type | Braid |
| VoP, Velocity of Propagation | 66 |
| Conductor Strand | Solid |
| Dielectric Diameter | 0.146" (3.71mm) |
| Conductor Material | Steel, Copper Coated |
| Length | 328.08' (100m) |
| Color | Black |
| Usage | Network |
| Impedance | 75 Ohm |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Dielectric Material | Solid Polyethylene (PE) |
| Cable Group | RG-59 |
咨询QQ
热线电话