所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Reel Length (Imperial) | :1000ft |
| Reel Length (Metric) | :304.8m |
| Coaxial Cable Type | :RG59/U |
| Conductor Size AWG | :22AWG |
| Jacket Colour | :Grey |
| Jacket Material | :PVC (Polyvinyl Chloride) |
| No. of Max Strands x Strand Size | :1 x 0.643mm |
| Conductor Material | :Copper Coated Steel |
| External Diameter | :6.15mm |
| Conductor Area CSA | :0.32mm² |
| Impedance | :73ohm |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Conductor Make-up | :1 / 22AWG |
| Outer Diameter | :6.15mm |
| Wire Size | :22AWG |
| Weight (kg) | 1 |
| Tariff No. | 85442000 |
咨询QQ
热线电话