所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| RG Type | RG-62 A/U |
| Impedance | 93 Ohms |
| Wire Gauge - AWG | 22 |
| Conductor Material | Bare Copper |
| Stranding | Solid |
| Length | 100 ft |
| Jacket Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Outside Diameter | 0.242 in |
| Shielding | Shielded |
| Jacket Color | Black |
| Maximum Temperature | + 80 C |
| Number of Coaxial | 1 |
| Packaging | Spool |
| Voltage Rating | 750 V |
| Shield Coverage | 95% |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Cable Type | Coaxial |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.242" (6.15mm) |
| Standard Package | 1 |
| Wire Gauge | 22 AWG (0.32mm²) |
| Shield Material | Copper, Tinned |
| Shield Type | Braid |
| VoP, Velocity of Propagation | 84 |
| Conductor Strand | Solid |
| Dielectric Diameter | 0.146" (3.71mm) |
| Color | Black |
| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Dielectric Material | Solid Polyethylene (PE) |
| Cable Group | RG-62A |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Unit Weight | 4 lbs |
| Reel Length (Imperial) | :100ft |
| Reel Length (Metric) | :30.5m |
| Coaxial Cable Type | :RG62A/U |
| Conductor Size AWG | :22AWG |
| Jacket Colour | :Black |
| No. of Max Strands x Strand Size | :Solid |
| External Diameter | :6.15mm |
| Conductor Area CSA | :0.32mm² |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Weight (kg) | 1.8149 |
| Tariff No. | 85444995 |
咨询QQ
热线电话