所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Shield Coverage | 95% |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Cable Type | Coaxial |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.242" (6.15mm) |
| Standard Package | 1 |
| Wire Gauge | 22 AWG (0.32mm²) |
| Shield Material | Copper, Tinned |
| Shield Type | Braid |
| VoP, Velocity of Propagation | 84 |
| Conductor Strand | Solid |
| Dielectric Diameter | 0.146" (3.71mm) |
| Conductor Material | Steel, Copper Coated |
| Length | 1000' (304.8m) |
| Color | Black |
| Impedance | 93 Ohm |
| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Dielectric Material | Solid Polyethylene (PE) |
| Cable Group | RG-62A |
| Standard Pack: | 1 |
| Reel Length (Imperial) | :1000ft |
| Reel Length (Metric) | :304.8m |
| Coaxial Cable Type | :RG62A/U |
| Conductor Size AWG | :22AWG |
| Jacket Colour | :Black |
| Jacket Material | :PVC (Polyvinyl Chloride) |
| No. of Max Strands x Strand Size | :1 x 0.643mm |
| External Diameter | :6.15mm |
| Conductor Area CSA | :0.32mm² |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Conductor Make-up | :1 / 22AWG |
| Outer Diameter | :6.15mm |
| Wire Size | :22AWG |
| Weight (kg) | 1 |
| Tariff No. | 85442000 |
咨询QQ
热线电话