所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Standoffs & Spacers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | Tubular Spacers |
| Material | Nylon |
| Color | White |
| Packaging | Bulk |
| Length - Overall | 0.435" (11.05mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | 0.171" (4.34mm) Inner Dia |
| Gender | Female, Female |
| Standard Package | 1,000 |
| Diameter - Outside | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Between Board Height | 0.435" (11.05mm) |
| Threaded/Unthreaded | Unthreaded |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话