所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Family | 1437381 |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Terminal Block Tools & Accessories |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Accessories |
| Type | DIN Rail |
| Material | Steel |
| Factory Pack Quantity | 25 |
| Part # Aliases | 63-BU |
| Plating | Zinc |
| Slotted/Unslotted | Unslotted |
| Length | 36.000" (914.40mm) |
| Other Names | AMPS-9-1437381-8 |
| Size | 1.170" W x 0.257" H (29.72mm x 6.53mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| 开槽/未开槽 | Unslotted |
| 材料 | Steel |
| 尺寸 | 1.170" W x 0.257" H (29.72mm x 6.53mm) |
| 系列 | Buchanan |
咨询QQ
热线电话