所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Connector Type | Infiniband, 12x |
| Contact Finish | Gold |
| Packaging | Tray |
| Standard Package | 1 |
| Termination | Solder |
| Contact Finish Thickness | 3.9µin (0.10µm) |
| Connector Style | Receptacle |
| Number of Positions | 24 Signal Pairs |
| Factory Pack Quantity | 200 |
| Current Rating | 500 mA |
| Termination Style | Solder Pin |
| Housing Material | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Part # Aliases | 0915251210 |
| Product Category | I/O Connectors |
| Operating Temperature Range | - 20 C to + 60 C |
| Number of Positions / Contacts | 73 |
| Contact Plating | Gold |
| Tradename | LaneLink |
| Voltage Rating | 30 V |
| Gender | Female |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Mounting Angle | Right |
| Features | Dia cast frame, with latch posts provides strain relief of cable |
| Color | Black |
| Series | 91525 |
| Mounting Style | Through Hole |
| Pitch | 1.5 mm |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
咨询QQ
热线电话