所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Number of ADCs | 2 |
| Number of DACs | 2 |
| Resolution | 24 bit |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| SNR | 98 dB |
| THD plus Noise | 89 dB |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | QFN-40 |
| Supply Voltage - Max | 3.465 V |
| Supply Voltage - Min | 3.135 V |
| Type | Audio CODEC |
| Voltage - Supply, Analog | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Number of ADCs / DACs | 2 / 2 |
| Dynamic Range, ADCs / DACs (db) Typ | 94 / 98 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Resolution (Bits) | 24 b |
| Standard Package | 2,500 |
| Sigma Delta | No |
| Supplier Device Package | 40-VFQFPN (5x5) |
| Voltage - Supply, Digital | 3.135 V ~ 3.465 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话