所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 200 → 1500 mm |
| Diameter | 18 mm |
| Housing Material | PBT |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 80mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -15°C |
| Output Type | PNP |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Supply Voltage | 19 → 30 V dc |
| Switching Current | 500 mA |
| Switching Frequency | 8 Hz |
| Thread Size | M18 |
| Transducer Frequency | 180kHz |
咨询QQ
热线电话