所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Wire Gauge - AWG | 22 |
| Number of Pairs | 2 |
| Stranding | 7 x 30 |
| Shielding | Shielded |
| Length | 2000 ft |
| Voltage Rating | 300 V |
| Jacket Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Insulation Material | Polyolefin (PO) |
| Type | Audio, Control and Instrumentation |
| Conductor Material | Tinned Copper |
| Outside Diameter | 0.135 in x 0.270 in |
| Packaging | Spool |
| Series | 9451D |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Number of Conductors | 4 |
| Unit Weight | 62 lbs |
咨询QQ
热线电话