所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Multi-Paired Cables |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Wire Gauge - AWG | 22 |
| Number of Pairs | 2 |
| Stranding | 7 x 30 |
| Shielding | Shielded |
| Length | 1000 ft |
| Voltage Rating | 300 V |
| Jacket Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Insulation Material | Polyolefin (PO) |
| Type | Audio, Control and Instrumentation |
| Jacket Color | White |
| Conductor Material | Tinned Copper |
| Features | Stranded |
| Outside Diameter | 3.23 mm |
| Series | 9451D |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Number of Conductors | 4 |
| Unit Weight | 26 lbs |
| Screen/Shield | YES |
| Conductor Size | 22 AWG (AMERICAN WIRE GAUGE) |
| Shield Construction | INDIVL/FOIL SIDE & DRAIN OUT |
| Screen/Shield Type | FOIL SHIELDED - ALUM/MYLAR |
| UNSPSC Code | 26121613 |
| Conductor Count | 2 PAIRS |
| Fire Rating | PLENUM |
| Conductor Type | STRANDED CONDUCTOR |
| NEC Rating | UL LISTED ART 800 PLENUM |
咨询QQ
热线电话