所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Tape Type | Adhesive Transfer Tape |
| Adhesive | Acrylic |
| Color | Clear |
| Backing, Carrier | Polycoated Kraft Liner |
| Thickness - Backing, Carrier, Liner | 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm) |
| Thickness - Adhesive | 0.0052" (5.2 mils, 0.132mm) |
| Thickness | 0.0094" (9.4 mils, 0.239mm) |
| Packaging | Roll |
| Width | 1.00" (25.40mm) |
| Length | 180' (55.0m) 60 yds |
| Standard Package | 1 |
| Usage | Bonding |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话