所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.045" (1.14mm) |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.144" (3.66mm) |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Cable Type | Test Lead |
| Conductor Strand | 65/36 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Length | 1000' (304.8m) |
| Voltage | 5000V |
| Standard Package | 1 |
| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Jacket Color | Violet |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话