所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Series | * |
| Standard Package | 1,375 |
| Factory Pack Quantity | 1375 |
| Current Rating | 3 A |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Termination Post Length | 4.7 mm |
| Mating Post Length | 5.84 mm |
| Voltage Rating | 1.5 kV |
| Termination Style | SMD |
| Contact Gender | Pin (Male) |
| Insulation Resistance | 5000 MOhms |
| Contact Plating | Gold |
| Pitch | 2.54 mm |
| Product Type | Headers |
| Type | Unshrouded |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话