所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Bulb Size | :7.57mm |
| LED Colour | :Ambre |
| Viewing Angle | :130° |
| Forward Current If | :500mA |
| Forward Voltage | :2.3V |
| LED Mounting | :Screw |
| Lens Shape | :Dome |
| Wavelength Typ | :597nm |
| Dominant Wavelength | :590nm |
| Forward Current @ Test | :350mA |
| Forward Current If Max | :500mA |
| Forward Voltage @ Test | :2.3V |
| Forward Voltage VF Max | :3V |
| LED / Lamp Size | :7.57mm |
| Luminous Flux | :40lm |
| Luminous Flux @ Test | :40lm |
| Luminous Intensity Typ | :40lm |
| Mounting Type | :Screw |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +85°C |
| Series | :V-LED |
| Weight (kg) | 0.005 |
| Tariff No. | 85414010 |
咨询QQ
热线电话