所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Standoffs & Spacers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | Spacers, Nylon Tube |
| Length | 3.2 mm |
| Outside Diameter | 4.7 mm |
| Material | Nylon |
| Color | White |
| Inside Diameter | 3.2 mm |
| Packaging | Bulk |
| Length - Overall | 0.125" (3.18mm) 1/8" |
| Thread/Screw/Hole Size | #4, 0.125" (3.18mm) Inner Dia |
| Gender | Female, Female |
| Standard Package | 100 |
| Diameter - Outside | 0.188" (4.78mm) 3/16" |
| Between Board Height | 0.125" (3.18mm) 1/8" |
| Threaded/Unthreaded | Unthreaded |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| PCB Support Type | :- |
| PCB Support Material | :Nylon 6 (Polyamide 6) |
| Height | :3.2mm |
| External Width | :4.7mm |
| Inner Diameter | :3.2mm |
| Outer Diameter | :4.7mm |
| Overall Length | :3.2mm |
| Spacer Type | :Round |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 39269097 |
咨询QQ
热线电话