所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Standoffs & Spacers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Packaging | Bulk |
| Length - Overall | 1.000" (25.40mm) 1" |
| Thread/Screw/Hole Size | #2, 0.091" (2.31mm) Inner Dia |
| Color | Natural |
| Gender | Female, Female |
| Material | Nylon |
| Between Board Height | 1.000" (25.40mm) 1" |
| Standard Package | 100 |
| Diameter - Outside | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Type | Round Spacer |
| Other Names | 492-1070 |
| Threaded/Unthreaded | Unthreaded |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话