所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Standoffs & Spacers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Packaging | Bulk |
| Length - Overall | 0.787" (20.00mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | #4, 0.125" (3.18mm) Inner Dia |
| Color | Natural |
| Gender | Female, Female |
| Material | Nylon |
| Standard Package | 1,000 |
| Diameter - Outside | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Type | Round Spacer |
| Between Board Height | 0.787" (20.00mm) |
| Threaded/Unthreaded | Unthreaded |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话