所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Standoffs & Spacers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | Tubular Spacers |
| Length | 4.8 mm |
| Outside Diameter | 4.7 mm |
| Material | Nylon |
| Inside Diameter | 2.3 mm |
| Packaging | Bulk |
| Length - Overall | 0.188" (4.78mm) 3/16" |
| Thread/Screw/Hole Size | #2, 0.091" (2.31mm) Inner Dia |
| Color | Natural |
| Gender | Female, Female |
| Standard Package | 100 |
| Diameter - Outside | 0.188" (4.78mm) 3/16" |
| Between Board Height | 0.188" (4.78mm) 3/16" |
| Threaded/Unthreaded | Unthreaded |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| 公母 | Female, Female |
| 长度 - 总值 | 0.188" (4.78mm) 3/16" |
| 板间高度 | 0.188" (4.78mm) 3/16" |
| 材料 | Nylon |
| 直径 - 外部 | 0.188" (4.78mm) 3/16" |
| 类型 | Round Spacer |
| 有丝/无丝 | Unthreaded |
| 螺纹/螺丝/孔尺寸 | #2, 0.091" (2.31mm) Inner Dia |
咨询QQ
热线电话