所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Screwdrivers, Nut Drivers & Socket Drivers |
| RoHS | Not Applicable |
| Type | Screwdrivers |
| Size | 1.500 mm |
| Factory Pack Quantity | 6 |
| Series | * |
| Standard Package | 6 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Unit Weight | 0.800719 oz |
| Length - Overall | 4.00" (101.6mm) |
| Tool Type | Blade |
| Weight | 0.05 lb (22.68g) |
| Tip - Size | 1.5mm |
| Tip - Type | Hex |
| Quantity | 1 |
咨询QQ
热线电话