所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Frequency Tolerance | ±50ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Load Capacitance | 20pF |
| Operating Mode | Fundamental |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ohm |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Height | 0.161" (4.10mm) |
| Size / Dimension | 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm) |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Frequency | 12.288MHz |
| Standard Package | 1,000 |
| Package / Case | HC-49S |
| Type | MHz Crystal |
| Other Names | 887-1821-1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| Crystal Mounting Type | :SMD |
| Crystal Case Type | :HC-49S |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85416000 |
咨询QQ
热线电话