所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| EU RoHS | Compliant |
| Frame Dimensions (mm) | 40 mm x 40 mm x 56 mm |
| Housing Material | Plastic |
| Product | Fans |
| Airflow | 33.5 CFM |
| Series | CRA |
| Termination Style | Wire Leads |
| Type | Axial Fans |
| Packaging | Bulk |
| Current Type | DC |
| Noise | 65 dBA |
| Supply Voltage | 12 V |
| Power Rating | 21.6 W |
| Speed | 17000 RPM |
| Part # Aliases | 03P9321 2646252 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Operating Temp Range | -10C to 60C |
| Operating Temperature (Max) | 60C |
| Operating Temperature (Min) | -10C |
| Rad Hardened | No |
| Termination | Lead Wire |
| Mounting Style | Flange |
| Product Length (mm) | 40 mm |
| Product Depth (mm) | 40 mm |
| Product Height (mm) | 56 mm |
| Voltage Rating | 12V |
| Operating Frequency | Not Required Hz |
| Bearings | Ball |
| Fan Rotation | Counter Clockwise |
| Line Current | 1.8 A |
| Noise Level | 65 dB |
| Product Diameter (mm) | Not Required mm |
| 静态压力 | 650Pa |
| 系列 | CR |
| 最大电流 | 1.8A |
| 端接类型 | 引线 |
| 电源电压 | 12 V |
| 交流或直流操作 | 直流 |
| 风扇速度 | 13000 rpm, 17000 rpm |
| 配置 | 方形 |
| 高度 | 56mm |
| 噪声水平 | 65dB(A) |
| 特殊功能 | 背对背计数器旋转高压 |
| 功耗 | 21.6W |
| 宽度 | 40mm |
| 尺寸 | 40 x 40 x 56mm |
| 深度 | 56mm |
| 弯曲方向 | 向前 |
| 轴承类型 | 滚珠轴承 |
| 气流量 | 57m³/h |
| 传感器输出类型 | 转速计 |
咨询QQ
热线电话