所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 28TSSOP |
| Type | PLL Frequency Synthesizer |
| Family | 9DB206 |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| Output Frequency Range | Up to 140 |
| Operating Temperature | 0 to 70 °C |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Minimum Input Frequency | 90 MHz |
| Maximum Input Frequency | 140 MHz |
| Standard Package | Rail / Tube |
咨询QQ
热线电话