所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Length | 120 |
| EU RoHS | Supplier Unconfirmed |
| Maximum Pressure | 0.48inH2O |
| Product Depth | 120 |
| Bearings | Ball |
| Nominal Speed | 4100 |
| Noise Level | 51 |
| Voltage Rating | 12 |
| Product Height | 25 |
| Housing Material | Plastic |
| Line Current | 0.9 |
| Maximum Airflow | 129.94 |
| Mounting | Flange Mount |
| Termination | Lead Wire |
| Fan Rotation | Clockwise |
| Frame Dimensions (mm) | 120 mm x 120 mm x 25 mm |
| Product | Fans |
| Airflow | 129.94 CFM |
| Series | G |
| Termination Style | Wire Leads |
| Type | Axial Fans |
| Packaging | Bulk |
| Current Type | DC |
| Noise | 51 dBA |
| Supply Voltage | 12 V |
| Part # Aliases | 03P9398 2646281 |
| Speed | 1000 RPM to 4100 RPM |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Rad Hardened | No |
| Mounting Style | Flange |
| Product Length (mm) | 120 mm |
| Product Depth (mm) | 120 mm |
| Product Height (mm) | 25 mm |
| Voltage Rating | 12V |
| Operating Frequency | Not Required Hz |
| Line Current | 0.9 A |
| Noise Level | 51 dB |
| Speed (Nominal) | 4100 rpm |
| Product Diameter (mm) | Not Required mm |
咨询QQ
热线电话