所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 64TSSOP |
| Type | PLL Clock Synthesizer |
| Family | 9LPR501 |
| Number of Elements per Chip | 3 |
| Output Frequency Range | 33.33 to 400 MHz |
| Operating Temperature | 0 to 70 °C |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Maximum Input Frequency | 15 MHz |
| Standard Package | Bulk |
咨询QQ
热线电话