所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 64TSSOP |
| Type | PLL Clock Synthesizer |
| Family | 9LPR501 |
| Number of Elements per Chip | 3 |
| Output Frequency Range | 33.33 to 400 MHz |
| Operating Temperature | 0 to 70 °C |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Minimum Input Frequency | 14.31818(Typ) MHz |
| Maximum Input Frequency | 15 MHz |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Packaging | Reel |
| Part # Aliases | ICS9LPR501SGLFT |
| RoHS | RoHS Compliant |
| 输出 | Clock |
| 操作温度 | 0°C ~ 70°C |
| 电压 - 电源 | 3.135 V ~ 3.465 V |
| 频率 - 最大值 | 400MHz |
| 主要用途 | Intel CK505, PCI Express (PCIe) |
| 差分 - 输入/输出 | No/Yes |
| 锁相环 | Yes |
| 输入 | Crystal |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Series | 9LPR501 |
| Brand | IDT |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Height | 1 mm |
| Width | 6.1 mm |
| Length | 17 mm |
| Package / Case | TSSOP-64 |
咨询QQ
热线电话