所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frame Dimensions (mm) | 92 mm x 92 mm x 25 mm |
| Airflow | 34 CFM |
| Termination Style | Faston Terminals |
| Bearing Type | Ball |
| Housing Material | Aluminum |
| Current Type | AC |
| Noise | 41 dBA |
| Product Category | Fans |
| Power Rating | 14 W |
| Speed | 2900 RPM |
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
| Supply Voltage | 220 V |
咨询QQ
热线电话