所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frame Dimensions | :92mm x 92mm x 25mm |
| Supply Voltage | :230VAC |
| Current Rating | :80mA |
| Flow Rate - Imperial | :34.17cu.ft/min |
| Flow Rate - Metric | :0.96m³/min |
| Noise Rating | :41dBA |
| Bearing Type | :Sleeve |
| Power Connection Type | :Wire Leaded |
| Series | :AC 9P |
| Current Type | :AC |
| External Depth | :25mm |
| External Height | :92mm |
| External Width | :92mm |
| Material | :Aluminium |
| Power Consumption | :16W |
| Supply Voltage Range | :230V AC |
| Weight (kg) | 0.28 |
| Tariff No. | 84145920 |
咨询QQ
热线电话