所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
| Circuit | SPDT |
| Illumination | Non-Illuminated |
| Switch Function | Mom-Off-Mom |
| Current Rating | 0.4VA (AC/DC) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle, Vertical |
| Voltage Rating - AC | 28V |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Termination Style | PC Pin |
| Packaging | Bulk |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Actuator Type | Snap On Paddle |
| Standard Package | 1 |
| Voltage Rating - DC | 28V |
| Bushing Thread | Unthreaded, Square |
| Actuator Material | Brass, Nickel Plated |
| Actuator Length | 14.20mm |
| Features | Green Actuator |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话