所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Voltage Rating AC | 28 V |
| Product Category | Toggle Switches |
| Current Rating | 100 mA |
| Terminal Seal | Sealed |
| Series | A |
| Contact Form | SPDT |
| Switch Function | (ON) - OFF - (ON) |
| Termination Style | Solder Pin |
| Voltage Rating DC | 28 V |
| Mounting Style | Through Hole |
| Contact Plating | Gold |
| Actuator | Snap Top |
| Power Rating | 0.4 VA |
| Part # Aliases | 633-A18KV A-18KV A18KV |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话