所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package/Case | 12.5(Max) X 33(Max) |
| Mounting | Through Hole |
| Capacitance Value | 0.22 uF |
| Voltage | 630|250 Vdc|Vac |
| Tolerance | 20 % |
| Dielectric | PP |
| Operating Temperature | -55 to 105 °C |
| Construction | Cylindrical |
| Termination Style | Axial |
| Product Length | 33(Max) mm |
| Product Category | Film Capacitors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product Type | AC Pulse, Suppression |
| Capacitance | 0.22 uF |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | A70 |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 105 C |
| Capacitance - nF | 220 nF |
| Capacitance - pF | 220000 pF |
| Lead Diameter | 0.8 mm |
| Packaging | Bulk |
| Product | Metallized Polypropylene Capacitors |
| Factory Pack Quantity | 300 |
| Part # Aliases | 70PT3220AA00M |
咨询QQ
热线电话