所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Length | 7.9 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 90 |
| Product Diameter | 9 |
| Mounting | Through Hole |
| Failsafe Protection | No |
| Packaging | Tape and Reel |
| Maximum Surge Current | 2.5 |
| Maximum Voltage Rating | 4500VDC |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Type | 2-Electrode Surge Arrestor |
| Impulse Discharge Current (8/20us) | 2.5kA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Fail Short | No |
| Voltage - DC Spark Over (Nom) | 4500V |
| Tolerance | ±20% |
| Standard Package | 100 |
| Number of Poles | 2 |
| Current - AC Discharge (Nom) | 2.5A |
| Package/Case | Axial Cylinder |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Operating Temp Range | -40C to 90C |
| Mounting Style | Through Hole |
| Operating Temperature Max Deg. C | 90C |
| Operating Temperature Min Deg. C | -40C |
| Product Length (mm) | 7.9 mm |
| Voltage Rating Max | 4500VDC |
| Surge Current Max | 2.5 kA |
| Product Diameter (mm) | 9 mm |
咨询QQ
热线电话