所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Contact Plating | Gold Over Nickel |
| Gender | HDR |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Mounting Style | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Number of Contact Rows | 9 |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Number of Contacts | 54 POS |
| Housing Color | Natural |
| Product Length (mm) | 13.9 mm |
| Product Depth (mm) | 29.6 mm |
| Product Height (mm) | 16.4 mm |
| Termination Method | Press Fit |
| Type | AirMax VS |
咨询QQ
热线电话