所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Standard Frequency | 0.032768 MHz |
| Frequency Tolerance | ±20 ppm |
| Load Capacitance | 12.5 pF |
| Type | Crystal |
| Series Resistance | 50000 Ohm |
| Frequency Aging | ±3(1st) ppm/Year |
| Maximum Operating Temperature | 85 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Subcategory | Crystals |
| Packaging | Tape and Reel |
| Lead Time | 45 Days |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Mode | Fundamental |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 kOhm |
| Height | 0.075" (1.90mm) |
| Size / Dimension | 0.075" Dia x 0.236" L (1.90mm x 6.00mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency | 32.768kHz |
| Package / Case | Cylindrical Can, Radial |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | 535-9033-6 |
| Factory Pack Quantity | 500 |
| Frequency Stability | -0.034 PPM |
| Product Category | Crystals |
| Dimensions | 2.1 mm Dia. x 6 mm L |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Series | AB26T |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 PPM |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| Crystal Mounting Type | :SMD |
| Crystal Case Type | :Cylinder |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85416000 |
| No. of Pins | :2 |
咨询QQ
热线电话