所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 2HC-49/US |
| Standard Frequency | 20 MHz |
| Frequency Tolerance | ±30 ppm |
| Frequency Stability | ±50 ppm |
| Load Capacitance | 18 pF |
| Type | Crystal |
| Series Resistance | 40 Ohm |
| Frequency Aging | ±5 ppm/Year |
| Maximum Operating Temperature | 125 °C |
| Mode of Oscillation | Fundamental |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Subcategory | Not Specified |
| Packaging | Tape and Reel |
| Lead Time | 42 Days |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Mode | Fundamental |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ohm |
| Height | 0.165" (4.20mm) |
| Size / Dimension | 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Frequency | 20MHz |
| Package / Case | HC49/US |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | 535-9952-1 |
| Product Category | Crystals |
| Dimensions | 4.7 mm W x 11.4 mm L x 4.2 mm H |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 125 C |
| Series | ABLS |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Tolerance | 30 PPM |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话