所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Dimensions | 11.5 x 4.7 x 4.2mm |
| Frequency Ageing | ±5 (First Year) ppm/yr |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Height | 4.2mm |
| Length | 11.5mm |
| Load Capacitance | 18pF |
| Maximum Operating Temperature | +70 °C |
| Minimum Operating Temperature | -20 °C |
| Mode of Oscillation | Fundamental |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package Type | HC-49-US SMD |
| Pin Count | 2 |
| Series Resistance | 0.04kΩ |
| Standard Frequency | 20MHz |
| Width | 4.7mm |
咨询QQ
热线电话