所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Tie Mount |
| Standard Package | Bag |
| Product Category | Cable Ties |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Cable Tie Mounts |
| Color | White |
| Material | Nylon |
| Length | 25.4 mm |
| Width | 25.4 mm |
| Tensile Strength | 0.23 kg |
| Features | Superior adhesive for long term reliability |
| Maximum Bundle Diameter | 4.8 mm |
| Packaging | Bag |
| Factory Pack Quantity | 500 |
| Product Length | 25.4 |
| EU RoHS | Compliant |
| Product Height | 5.1 |
| Product Depth | 25.4 |
| Body Material | Nylon 6/6 |
| Subcategory | Cable Accessories |
| Lead Time | 14 Days |
| rohs | Compliant |
| Unit Weight | 1.750 lbs |
| Mount Fixing Type | :Adhesive |
| Mount Material | :Nylon 6.6 |
| Mount Color | :White |
| Accessory Type | :Cable Tie Mount |
| For Use With | :Panduit Miniature, Intermediate & Standard Cable Ties |
| Weight (kg) | 0.721 |
| Tariff No. | 00000000 |
| Series | * |
| Other Names | 07498328106 |
| Application | Formakingpartorientationfastandeasy,adhesivebackingallowsroutingofwiresandcableswheremountingholescannotbedrilled |
| Height | 0.2" |
| ProtectionClass | Mount,CableTie |
| Quantity | 500 |
| Size,Thread | M3 |
| SpecialFeatures | AdhesiveBacked |
咨询QQ
热线电话